Tervuren

1

Before I manage to prepare the post from the fashion show of the Antwerp Fashion Academy, here are some outfit photos I took in the Tervuren park outside Brussels.

Have a great day everyone! 🙂

Ještě než dám dohromady snímky a snad i videa z módních přehlídek pro Antwerp Fashion Academy, mám pro vás fotky outfitu, které jsem nafotila v parku v Tervuren nedaleko Bruselu.

Přeju vám všem krásný den! 🙂

4 3 2 5 6 7 8 9 10 11 13 14

Top: Zadig & Voltaire

Skirt: Guess

Shoes: New Look

Bag: BCBG Max Azria

Aviators: Ray Ban

Jacket: Levi´s

Bracelet: Forever 21

Watch: DKNY

 

Photo by Jan Fikacek

 

Comments

 1. martina elegant says:

  Nádherné! Ta sukně je úžasná. Velice ti to sluší a účes je moc povedený.

 2. Nádherná sukně! A celé je to velmi elegantní!

 3. Wow, Klárko, moc Vám to sluší, ta kombinace barev, účes, doplňky. Super! Sukně je parádní. Navíc byl jistě nejeden muž, který se za Vámi otočil, odměněn výstřihem na zádech…;-)

  Jak jste si vytvořila ten účes? Máte v něm takovou tu vycpávku, co vypadá jako americký koblížek? Na jedné straně máte totiž vlasy tak zajímavě přetočené, vypadá to hezky (určitě zvažte i posty o tom, jak si vytváříte Vaše účesy, jsou inspirující 😉 ).

  Hezký den do Bruselu!

  • Moc děkuji, Zuzko!
   Přesně tak, učesala jsem si culík a pak vlasy omotala okolo “drátěnky” ve tvaru amerického koblížku. Je to strašně rychlé a výborně to drží! To přetočení se mi ale povedlo úplně náhodou. 🙂
   Účesovou rubriku na blogu určitě plánuju! Jen pořád nemůžu přijít na to, jak ji zrealizovat, respektive jak se česat a u toho zároveň fotit… Asi se budu muset skamarádit se stativem a dálkovým ovládáním foťáku…
   Mějte se hezky, přeji pěkný den! 🙂

 4. Anonymous says:

  Moc pěkné! Přesně, jak píše Zuzka:-)