Ladies and gentlemen, the Beatles!When I was thirteen, I went with my school for a trip to England. My mission of the trip was clear – as a big Beatles fan I wanted to buy a T-shirt with my dream band. It was my first time in the U.K. and I imagined it as the “Beatles land” where one can get souvenirs with J+P+G+R literally everywhere. To my disappointment, my hunt wasn´t succesfull. At the end of the trip I luckily bought a poster with John Lennon (so precious! 🙂 ) but no T-shirt at all. 
That´s why when I saw this T-shirt in Forever 21 in Antwerp last weekend, I just couldn´t resist to finally fulfill my teen-age dream. If I were thirteen years old, I´d kill for it. :-)))Když mi bylo třináct, jela jsem se školou na výlet do Anglie. A jelikož jsem v té době byla velikou fanynkou Beatles, cíl cesty byl jasný – sehnat tam vysněné tričko s Beatlesákama. Byla to má první cesta do Velké Británie a já si ji představovala jako “zemi Beatles”, kde se suvenýry s J+P+G+R prodávají nejmíň na každém rohu. No co vám mám povídat, žádné tričko jsem nesehnala. Přivezla jsem si aspoň plakát s Johnem Lennonem, i když jaké aspoň, byla jsem z něj tak nadšená, že jsem se ho doma bála rozbalit, aby se mi nedejbože neponičil. 
Takže když jsem minulý víkend v Antverpách náhodou narazila na tohle tričko, prostě jsem si dodatečně splnila svůj teenagerovský sen. Kdyby mi bylo třináct, asi bych pro něj vraždila. A nosila k němu něco à la Martensky. :-)))
T-shirt:    Forever 21
Jeans:      Levi´s
Jacket:     Levi´s
Shoes:      Chloé
Sunglasses: Mykita
Bag:        Alexander Wang
Náušnice:   River Island

Comments

  1. Super hodinky! Tedy celý outfit je super 🙂 a moc ti to sluší.
    Krásnou neděli!

  2. Anonymous says:

    Nééééééé, to tričko nutně potřebuji, prosím! Pošlu zprávu:-)))

  3. Tenhle styl Ti strasne slusiiii!!! Vrazdila bych pro ten uzasny kozeny krivak a taky samozrejme ty Chloe botky samochodky…paradniiii!!!! Krasnou nedeli, Klarko!