Dear Ralph (Lauren)

As I´m still sick and stuck in bed, the only things that save me from a total boredom are watching the Winter Olympics and the ongoing fashion weeks. When checking the photos from New York, I came across the new collection of Ralph Lauren. And I would like to tell Ralph and his team that if ever they don´t know what to do with that beautiful powder-pink furry coat, it would do great in my wardrobe. 🙂 Btw, I wouldn´t mind those beautiful white pants and turtleneck, too. And, dear Ralph, the same goes for any other piece from your wonderful the collection. 😉 Simply stunning! 


Jak tak pořád ležím doma nemocná, před naprostým unuděním mě zachraňuje jenom olympiáda a právě probíhající týdny módy. Při prohlížení fotek a videí z New Yorku jsem narazila na novou kolekci Ralpha Laurena. A chtěla bych Ralphovi vzkázat, že kdyby jim třeba ten růžový chlupatý plášť nějak vybyl, tak já se o něj hlásím a slibuju, že u mě bude v dobrých rukou. Vůbec to beru sakumprásk i s kalhotami (vždyť já vlastně vůbec žádné takové široké nemám!), tím krásným rolákem a tipuju, že i boty budou stát zato. Milý Ralphe, to samé platí pro jakýkoli další kousek z Tvé kolekce. Fakt se Ti povedla! 🙂All photos by www.vogue.co.uk

Comments

 1. Anonymous says:

  Opravdu, živě si Vás dovedu představit ve všem. 🙂

 2. On to prostě umí! Tobě by všechno moc slušelo! Brzy se uzdrav, nejlépe hned.

 3. Anonymous says:

  Ralpha miluju! Kdepak Ralpha, ty jeho hadry…a navíc, nemám co na sebe! Můj šatník je stejně prázdný, jako je ten tvůj:-))))
  P.S. Valentino promiň, tebe taky miluju:-))))

 4. Anonymous says:

  Tak co, už se Ralph ozval?