Christmas Time in Prague

In Café Imperial / “U Pohlreicha” 🙂OK, I´m in trouble now… But despite my granny´s strict ban I just cannot resist to upload photos with her, they´re too nice! 🙂 
I went to Czech for Christmas and spent really nice time with my family and friends there. And with my dear grandma we took a walk in historical Prague, enjoyed its lovely cafés on a café-crawl and saw Carmen in the State Opera. 


Sice z toho budu mít průšvih, ale stejně jsem neodolala a přes přísný zákaz nahrávám na blog fotky s mou milovanou babičkou. 🙂 Na Vánoce jsem byla v Čechách a kromě pilného sledování pohádek a konzumace cukroví jsem také dvakrát vytáhla babičku do Prahy. Prošly jsme historické centrum, vyrazily do Státní opery na Carmen a jako správné kavárenské povalečky jsme obešly všechny oblíbené kavárny, od Louvru po Slavii.

On the Charles BridgeMy darling Oli does NOT wanna be cuddled… :-))) / Oli se zásadně na kameru nemazlí… 🙂

Curious Reny 🙂 / Zvědavec Reny 🙂

The over-crowded Old Town Square


In the Opera

Mechanical Christmas Crib in Trebechovice / Třebechovický betlémDress:         Zara
Shoes:         Christian Louboutin
Bag:           Gucci
Shawl:         Louis Vuitton
Necklace:      Zara
Watch:         DKNY
Opera-glasses: vintage

Comments

 1. Reny je nadherny psik:)) velmi pekne fotky:) v opere tomuselo byť teda zaujimave:)

 2. Anonymous says:

  Holky, moc vám to oběma sluší!:-)

 3. Anonymous says:

  Jééé!

 4. Jsi překrásná, a kočička s pejskem taky:)

 5. Anonymous says:

  Super fotky! A máš elegantní babičku, sluší jí to!

 6. Krasne fotky…. Praha je uzasna v jakemkoliv rocnim obdobi, ale ve vanocnim oblecku ji miluju snad jeste vic! Tvoje babicka je uzasna dama….krasu a eleganci mate proste v rodine;)
  Nad fotkou v opere jsem zustala zirat s otevrenou pusou…ten krajkovy detail, uces, cervene loubiky…. Dokonale!
  Preju skvely start do 2014!!!

 7. Ty cervanky jsou proste…nemam slov, to musel byt nadherny moment. A samozrejme uzasne, ze si muzes uzit chvil s rodinou, babicka teda rozhodne nevypada jako babicka, krasna elegantni dama 🙂

 8. Anonymous says:

  Nádhera …. 🙂

 9. Anonymous says:

  Já myslím, že by byla škoda, kdybys nám babičku neukázala. Sluší Vám to oběma a vypadáte spolu šťastně a spokojeně. Přeju Vám co nejvíc takových společných zážitků!

 10. Myslím, že kdybys řekla, že je to tvoje maminka, tak ti hned uvěřím a ještě dodám, že je to elegantní dáma. Je to skvělé moci vyrazit s babičkou! Ten outfit v opeře je nádherný, krásko.