Camel on Black, Black on CamelWhat can I say, it seems like my jumping mania´s back! Guys, I´m so excited about my new stuff – a wonderful shawl (I wear it like every day since I received it!), heart-printed bag and hat from Stockholm. On the contrary, my jacket, boots and jeans are rather old, the first two items are even from 2008. And I hope they´re gonna last long as I´m quite emotionally attached to them. 🙂 What are your old and new favourites?

Tak to vypadá, že moje skákací mánie je zpět. Nejspíš skáču nadšením z nového šálu, srdíčkové kabelky a klobouku ze Stockholmu. 🙂 Naopak kozačky, bunda a džíny už něco pamatují, první dva jmenovaní jsou dokonce z roku 2008. A doufám, že mi ještě nějaký ten pátek vydrží, vybudovala jsem si k nim už citový vztah. 🙂 Co vy, máte také své oblíbené staré či nové věci?
  
Bag:    Burberry Prorsum
Gloves: Burberry Prorsum
Jeans:  Levi´s
Jacket: Levi´s
Hat: &  Other Stories
Shawl:  Louis Vuitton
Boots:  bought in Brugges, I don´t remember the brand anymore /
        / koupené v Bruggách, značku už si nepamatuju


Comments

 1. Oh wow, what a gorgeous outfit! I adore that hat and bag. So so cute!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

 2. Fantastické! Já už takto nevyskočím a je to tak efektní. Velice ti to sluší! Jé a já mám třeba tu tartanovou sukni někdy z roku 1995 a je zase in.

 3. Taky mám nádherné kozačky, myslím, že dokonce taky z roku 2008 😀 Jsou to už takový chudinky, ale čas od času je vezmu k ševci a ten se na nich vyřádí tak, že jsou skoro jako nové :))
  Outfit je nádherný, a ty si moc krásná, především na předposlední fotce:)

 4. Anonymous says:

  Čím dál lepší fotky! 😉

 5. bohužel mam vztah asi ke všem svým věcem:/…takže muj byt bude brzo připomínat kramářství/sekáč/obchod s orchidejema

  ten klobouk ti hrozně sluší=)

 6. Anonymous says:

  Nádhera! Fakt krásné fotky!