Plaid Flannel DressSo, I went through my wardrobe and this is the result – an outfit entirely made out of old pieces I´ve re-discovered. Well except of the boots, those are from this season. I got this dress in H&M in Prague at least seven years ago, the jacket is about five years old and this bag was bought in Barcelona three years ago. And as an accessory, my grandpa´s watch.
Althought it´s still quite warm in Brussels, I guess this was the last chance to go out with bare legs this year…Tak jsem prohrabala šatník a výsledkem je, oproti včerejšku, outfit složený ze samých starších kousků, tedy kromě bot, ty jsou z této sezóny. Naopak šaty budu mít dobrých sedm let, objevila jsem je tehdy v pražském H&M. Bundě jsem napočítala pět let, kabelku jsem kupovala před třemi lety v Barceloně a hodinky jsou po dědečkovi.
V Bruselu je ještě jakž takž teplo, ale stejně myslím, že tohle byla poslední letošní příležitost, vyjít ven bez punčoch.


Dress:  H&M
Shoes:  Sam Edelman (from www.shoeonthecake.com)
Jacket: Levi´s
Shades: Chanel

Watch:  Lacoste

Bag:    Karen Millen


Comments

 1. ty saty jsou perfektni!

 2. Amazing look!! Very cool!))
  Новый пост->New Post

 3. Skvělé! Jsi krásná!

 4. Anonymous says:

  Oh, you look so romantic! *

 5. jednoducho užasna krasne vlasy pristane ti to:))

 6. Anonymous says:

  Tady ve Stockholmu už taky pomalu navlíkáme punčocháče…pod kalhoty. 🙂

 7. Tady v Haagu taky, punčocháče pod kalhoty, gumáky, pláštěnka a čepice… Závidím krásné počasí a musím potvrdit předešlé ohlasy – super kombinace, moc Ti to sluší!!

  • Však tady v Bruselu už pomalu taky. Ale tos mě trochu zklamala, kdykoli jsem byla v Haagu, tak bylo krásně, tak jsem myslela, že je tam počasí aspoň o trošku lepší než ve zbytku NL…
   Jinak moc děkuju! 🙂

  • Nene, tady je to právě vždy horší než ve zbytku NL. Měla jsi štěstí, normálně v Haagu prší a fouká severák od moře…