Yolanda by Louboutin

Even while queuing in front of the Louboutin store in rue du Faubourg Saint-Honoré in Paris, I was still decided that I was going to buy practical nude pumps that match with everything. But when I got in, a pair of stunning peep-toe Yolanda Vernis 100 mm in RED completely stole my heart. They are that kind of shoes that make a shoe lover’s heart beat faster. If I know how to make heart shaped emoticons, I´d put at least three lines of them under this post… :-)))


Ještě v typické frontě před pařížským obchodem Christian Louboutin v ulici Faubourg Saint-Honoré jsem byla skálopevně přesvědčena, že si jdu pro praktické lodičky v tělové barvě, co se mi budou ke všemu hodit atd. atd. To ovšem platilo pouze do okamžiku, než jsem zmerčila tyhle lakované zářivě červené botičky s otevřenou špičkou. Rudé Yolanda Vernis 100 mm mě prostě naprosto dostaly. A to tak, že kdybych věděla, jak se dělají smajlíková srdíčka, šoupla bych je sem aspoň na tři řádky. :-)))

Comments

  1. Tyhle si také můžeš vzít skoro ke všemu 🙂

    Krásné!

  2. Anonymous says:

    Nádherné a proč se ti nezdají praktické?! A proč jsi si rovnou nekoupila i ty tělové?!:-)))

  3. teda tak ty jsou!!!nadhera!!!
    http://sienastyle.blogspot.it

  4. Nadherne…k Louboutinovi se prece nechodi na prakticke boty, takze je naprosto v poradku, ze sis vybrala ty, co Ti zrychluji tep;) mooooc se tesim na fotky v nich, tak nas dlouho nenapinej;)